Środki pomocnicze

OTTO-PRODENT współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego.

Zaopatrujemy w środki pomocnicze różnego typu.

 • pasy brzuszne

  pasy brzuszne

 • poduszki przeciwodleżynowe

  poduszki przeciwodleżynowe

Aby uzyskać dofinansowanie na sprzęt medyczny:

 • 1

  Zlecenie na wyroby medyczne wystawia najczęściej lekarz, ale też pielęgniarka, położna, fizjoterapeuta lub inne osoby uprawnione.

 • 2

  Wystawianie i weryfikacja zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne odbywa się podczas konsultacji pacjenta, teleporady lub osobistej wizyty u lekarza. Lekarze (lub inne uprawnione osoby) mają możliwość weryfikacji zlecenia od razu, co zwalnia pacjenta z wizyty w oddziale wojewódzkim NFZ. Jeżeli osoba uprawniona do wystawienia zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne nie ma możliwości jego potwierdzenia, wtedy można go potwierdzić w dowolnym oddziale NFZ.

 • 3

  Przyjdź do do OTTO-PRODENT z zatwierdzonym wnioskiem na zaopatrzenie ortopedyczne.

 • 4

  Fizjoterapeuci dobiorą Ci najlepszy sprzęt ortopedyczny.

Masz problem z wpłaceniem udziału własnego przy zakupie sprzętu ortopedycznego? Zwróć się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Istnieje możliwość pokrycia udziału własnego, a nawet zwrotu wpłaconej już kwoty.

Punkty zaopatrzenia w sprzęt medyczny OTTO-PRODENT:
Kilińskiego 36
tel: (71) 322 66 00
Rejtana 4/4a/1b
tel: (71) 344 20 13
Oferujemy:
Z zatwierdzonym wnioskiem o dofinansowanie środka pomocniczego zgłoś się do Punktu Zaopatrzenia Ortopedycznego przy ul. Kilińskiego 36 oraz naszej filii przy ul. Rejtana 4/4a/1b. Nasi fizjoterapeuci doradzą oraz dobiorą Ci odpowiedni produkt.