O nas

OTTO-PRODENT istnieje od 1994 roku. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i dorosłych w trzech miejscach udzielania świadczeń we Wrocławiu:

ul. Kilińskiego 27

(rehabilitacja dzieci)

ul. Kilińskiego 36

(rehabilitacja dzieci)

ul. Rejtana 4/4a/1b

(rehabilitacja dzieci i dorosłych).

Zatrudniamy bardzo dobrych specjalistów, w tym lekarzy rehabilitacji medycznej, neurologów dziecięcych, neonatologa i pediatrę, którzy nadzorują przebieg rehabilitacji, a także wykwalifikowanych fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, neurologopedów, logopedów i muzykoterapeutów.

Mamy prawie 20-letnie doświadczenie w rehabilitacji dzieci z ciężkimi chorobami lub wadami, często wadami sprzężonymi. Według opinii specjalistów jesteśmy jednym z najlepszych w Polsce ośrodków rehabilitacji dziennej dla dzieci z zaburzonym rozwojem psychomotorycznym.

W rehabilitacji dorosłych możemy poszczycić się dobrymi efektami w rehabilitacji urazów związanych z uprawianiem sportów oraz w rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Nasi specjaliści z każdym pacjentem pracują indywidualnie, dostosowując metody terapii i rodzaje zabiegów do potrzeb danego pacjenta.

Swoje osiągnięcia OTTO-PRODENT prezentuje na wielu konferencjach i spotkaniach naukowych w kraju i poza jego granicami, a także współpracuje z wieloma ośrodkami i specjalistami w zakresie multidyscyplinarnej rehabilitacji dzieci.

Przez cały okres działalności OTTO-PRODENT rozwija się, pracownicy nieustannie się szkolą, a zintegrowany System Zarządzania Jakością pozwala na nowoczesne zarządzanie. Nasze motto: OTTO-PRODENT Opiekun Twojego Zdrowia.